آینه افزایش میدان دید توتال ویو - مطالب بهمن 1387

استرس باعث تشدید بیماریهای پوستی می شود

نویسنده : سلام یکشنبه 27 بهمن 1387 09:39 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

یک متخصص پوست و مو گفت:اگزما معمولا از طریق والدین به کودکان منتقل می شود و به علت این که عامل عفونی بر آن متصور نیست واگیردار نیست. دکتر فرانک احسانی توضیح داد: اگزما نوعی حساسیت پوستی است که به صورت قرمزی ,خشکی پوست, خارش,در نوع حاد آن با تاول های ریز در نوع مزمن با کلفت شدن پوست تظاهر می کند. وی در ادامه در مورد علل اگزما افزود:اگزما انواع مختلفی دارد که هر نوع آن در سن خاصی بروز می کند بعضی از انواع آن به نام اگزمای حساسیت پوستی سرشتی که به علت ژنتیک در افراد بروز می کند معمولا در سه مرحله شیرخواری, کودکی وبالغی خود را نشان می دهد و عموما با بالا رفتن سن علائم آن رو به کاهش می گذارد. نوع دیگر اگزما که در افراد بزرگسال ظاهر می شود به صورت چربی, خارش در پوسته سر, ابرو و نواحی خاصی از بدن بروز می کند, همچنین بعضی از اگزماها در محل خاصی در اثر تماس با مواد خاصی خود را نشان می دهد مثلا در دست به خاطر تماس با مواد شوینده یا حساسیت به برخی جواهرات بدلی به صورت خارش و قرمزی. طول زمانی اگزما قابل پیش بینی نیست.ممکن است در برخی موارد با بالا رفتن سن کاهش یابد یا تا آخر عمر فرد را درگیر کند ولی بعضی شرایط باعث تثبیت علائم آن می شود مثل تغییر فصل, کاهش استفاده از مواد شوینده و حتی استرس که تاثیر زیادی در بروز بیماریهای پوستی دارد.

آخرین ویرایش: - -

نقاط مهم برای آرایش بهتر صورت

نویسنده : سلام دوشنبه 7 بهمن 1387 09:02 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

۱ـ برای از بین بردن حلقه های سیاه دور چشم از کانسیلر های مایع استفاده بکنید. برای زدن آن از برسهاس کانسیلر استفاده بکنید که کمک میکند تا نزدیک رستنگاه مژه آنرا بمالید. به گوشه های داخلی چشم دقت بیشتری بکنید. برای یکدست شدن آن با انگشت خود آنرا پت کنید. اگر سیاهی چشم خیلی زیاد است اول با صورتی آنرا کمرنگ کنید و بعد کانسیلر خود را استفاده بکنید.

 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487 5487

۲-برای پیدا کردن کرم فونداسیون مناسب خود آنرا روی گونه خود در زیر نور طبیعی روز آزمایش کنید. کرمی که روی پوست شما ناپدید میشود و فرق آن با جاهای دیگر پوست دیده نمیشود رنگ مناسب پوست شماست.فونداسیون را فقط جاهای از صورت که نیاز دارد یکدست شود مانند کناره های دماغ و دور لب استفاده کنید. سعی کنید از برسهای فونداسیون استفاده کنید تا در موادتان صرفه جویی کنید. اسفنج ها مواد فونداسیون را جذب میکنند و کرم به صورت یک دست روی صورت نمیخوابد.

۳-برای اینکه آرایش و فونداسیون شما به صورت خطهای چروک مانند روی صورتتان دیده نشود از پودر ها استفاده بکنید. برای دور چشم از پودر های با ته رنگ زرد و اگر خیلی سفید هستید از پودر های سفید با برسهای کوچگتر مناسب دور چشم استفاده بکنید. و برای بقیه صورت از پودری که مناسب رنگ فونداسیون شماست استفاده بکنید.

۴- برای روژگونه از رنگهای صورتی ملایم در حالیکه میخندید روی گونه ها تا نزدیک گوش با برس مخصوص بزنید و دوباره به محل اول برگردید. میتوانید برای براق شدن از پودر های براق روی روژ گونه اول یک لایه 5487دیگر بزنید.

۵-لبها را با کیسه نرم بسابید تا یک لایه از پوستهای مرده آن برداشته شود و لب شما نرم بشود. بهترین ماتیکها آنهایی هستند که به رنگ طبیعی لب شما نزدیک ترند یا کمی تیره تر هستند.

۶- برای اینکه لب شما شکل بگیرد و زیبا دیده شود از مداد لب استفاده بکنید که برای اینکه به مدت طولانی تر بماند اول خط لب را بکشید و بعد از ماتیک استفاده بکنید. در انتها با برس مخصوص لب خط لب را با ماتیک بلند کنید.

۷-برای اینکه به صورت شما شکل قشنگی بدهد ابرو ها را با موچین برداشته و تمیز کنید. با مداد ابرو از داخل ابرو بطرف بیرون به صورت خطهایی که مثل و به اندازه مو های ابرو به نظر میایند ابرو را پر کنید و شکل آنرا کامل کنید.برای سایه چشم از سایه هایی که به رنگ موی شما میایند استفاده بکنید.

۸-سایه روشن اولین پایه سایه چشم را روی همه جای پلک بزنید. سایه دوم تیره تر بوده وانرا تا خط چروک بالای چشم ادامه بدهید.

۹- از سایه تیره تر برای آرایشهای خلیجی و عربی استفاده بکنید. و خط چشم را روی رستنگاه مژه ها بکشید و برای اینکه طولانی تر بماند برس را کمی مرطوب بکنید.

۱۰- از ریمل برای اینکه آرایش خود را کامل کنید استفاده بکنید. برس ریمل را موازی کف زمین بگیرید و از بیخ مژه ها شروع کنید وسعی کنید تا برس را همین طور بچرخانید تا مژه ها از هم جدا بشوند و لکه ای دیده نشود.اگر قرار است که از فر مژه استفاده بکنید بهتر است آنرا قبل از ریمل زدن استفاده بکنید در غیر این صورت ممکن است که باعث شکستن و پاره شدن 5487مژه ها بشویدآخرین ویرایش: - -

کانسیلر

نویسنده : سلام یکشنبه 6 بهمن 1387 07:05 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

Learn how to apply perfect liquid foundation. This easy-to-follow video will enhance your appearance morning, afternoon, and evening. کانسیلر را جاهایی از صورت مانند کناره های دماغ و جاهایی که میخواهید پستی بلندی ها را بپوشانید فقط استفاده کنید.

Apply X-Factor Leona Lewis Style Make Up 5487ارایش چشم لیونا لوییس برنده اکس فکتور انگلیس. از مواد آرایشی مک استفاده شده است.آخرین ویرایش: - -

پیلینگ صورت یا پاک سازی صورت

نویسنده : سلام چهارشنبه 2 بهمن 1387 11:53 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

پیلینگ صورت 5487 5487

برای پیلینگ صورت شما ۲ نوع مواد در بازار میتوانید پیدا بکنید. این مواد با نام 5487تجاریskin peel 5487 5487and 5487 exfoliator نامیده میشوند . اگر چه ما ایرانی ها به تمام عمل پاکسازی پوست پیلینگ میگوییم در عمل این فقط یک مرحله از پاکسازی پوست میباشد.

فرق بین دو مواد در طرز استفاده انها میباشد. مواد پیلینگ معمولا مواد صافت تر و مناسب صورتهای معمولی یا خشک میباشد. یک لایه نازک از این مواد را روی پوست بمالید و بگزارید تا کمی بماند و خشک شود (۲٫۳ دقیقه) بعد با انگشت حلقه که فشار کمتر دارد مثل چرک بدن از روی پوست مالیده و تمییز کنید.

مواد اکسفولیت exfoliate این مواد دارای دانه های ریز هستند که کمک میکنند تا یک لایه از پوستهای مرده را از روی پوست تمیز کنید. این مواد بیشتر شبیه ژل مانند هستند با کمی اب قاطی کنید و ارام با حرکات دایره وار ارام روی پوست صورت بمالید و با اسپانج 5487 تر اظافه ها را تمیز کنید و با تونر عملیات خودرا تمام کنید.

فراموش نکنید که استیمر یا دستگاه بخور خورد را در حین کار پیلینگ روشن کنید. و هیچوقت دور چشم را پیلینگ نکنید برای اینکه خیلی ظریف و حساس است. 5487

بخور صورت steaming

بخور صورت یکی از مراحل مهم پاکسازی پوست است. با بخور دادن شما منافذ پوست را باز میکنید و کمک میکنید تا راحتتر پوست تمیز شود. در زیر دو دستگاه بخور اورده شده است یکی روی میزی بوده و دیگری با پایه خودش می ایستد.

Portable SteamerSteamer

دستگاه بخور 5487دارای یک محفظه ابی میباشد که نیاز است شما انرا با اب مقطر که معمولا برای این دستگاه جداگانه فروخته میشود تا قسمت ماکزیمم ان پر کنید.البته شما میتوانید از اب 5487معمولی هم برای ان استفاده کنید فقط عمر دستگاه شما کوتاه خواهد شد. دستگاه بخور 5487را روشن کرده و بگزارید تا شروع به بخار کردن کند. دست خود را جلوی ان بگیرید و مطمعن شوید که 5487 خراب نیست و اب گرم تف نمیکند. سر مشتری را کمی با تخت بالا دهید و روی چشمها با پنبه نم بپوشانید. لوله بخار باید ۴۰ سانت از صورت فاصله داشته باشد. با مشتری چک کنید که بخار را احساس میکنند و زیاد برای انها ناراحت کننده نیست.

فراموش نکنید که مشتری را به هیچ عنوان ترک نکنید. تایمر را روی ۱۰ دقیقه بگزارید. وقتی از بخار کردن 5487ایستاد ان را از روی صورت کنار کشیده و دستمال کاغذی را دور انگشتان اشاره خود پیچانده و در حالی که پوست را زیر ذره بین مخصوص کارمان نگاه میکنید انگشت خودرا دو طرف سیاه دانه های پوست گذاشته و با ملایمت و ارامی فشار دهید و کمک کنید تا منافذ پوست تمیز شود. بهترین کار این است که از یک فرد ماهر روش این کار را یاد بگیرید و حضوری این کار را انجام دهید. کار سختی نیست فقط احتیاج به تمرین دارد.در انتها با تونر منافذ باز شده را ببندید.آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات