آینه افزایش میدان دید توتال ویو - فیلم کتاب قانون

فیلم کتاب قانون

نویسنده : سلام دوشنبه 7 اردیبهشت 1388 06:49 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

تهیه‌كننده فیلم «كتاب قانون» گفت: توصیه دوستان این بود كه فیلم را پس از انتخابات ریاست جمهوری اكران كنیم ولی به نظر من فیلم ما ما ربطی به انتخابات ندارد كه بخواهد پس از این مقطع اكران شود و خرداد ماه، زمان بسیار مناسبی برای نمایش عمومی آن است.
«محسن علی‌اكبری» با اشاره به تعویق زمان اكران «كتاب قانون» اظهار داشت:ما پروانه نمایش فیلم را دریافت كرده‌ایم و ظاهرا برای اكرانش منعی نیست. حالا دیگر این دوستان هستند كه اكران فیلم‌ها را اعلام می‌كنند، به ما گفتند كه می‌توانیم كه اكران دوم بهار را داشته باشیم. وقتی ما پیگیری كردیم، به ما گفته شد كه قرارداد عید فطر را برای اكران ببندیم ولی ما به دنبال این هستیم كه نیمه دوم خرداد ماه فیلم را به اكران عمومی در بیاوریم.
وی افزود: توصیه دوستان این بود كه فیلم را پس از انتخابات ریاست جمهوری اكران كنیم ولی به نظر من فیلم ما ربطی به انتخابات ندارد كه بخواهد پس از این مقطع اكران شود و خرداد ماه، زمان بسیار مناسبی برای نمایش عمومی آن است.
تهیه‌كننده «كتاب قانون» گفت: ما منتظر این هستیم تا ببینیم دوستان چه می‌كنند، اگر مشكلات این فیلم هنوز باقی باشد، قطعا نمایش خصوصی برای رسانه‌ها و مطبوعات خواهیم گذاشت تا آنها در مورد فیلم قضاوت كنند.
 5487«كتاب قانون» ساخته مازیار میری كه پس از دو سال هنوز امكان اكران عمومی نیافته، قرار بود یكی از فیلم‌های اكران دوم بهار باشد.


منبع:
http://iractor.mihanblog.com

آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات