آینه افزایش میدان دید توتال ویو - آیا میدانید اولین قدم در پاكسازی پوست استفاده از شیر پاك كن میباشد؟

آیا میدانید اولین قدم در پاكسازی پوست استفاده از شیر پاك كن میباشد؟

نویسنده : سلام پنجشنبه 8 مرداد 1388 06:51 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

سیاری از مردم بر این باورند كه استفاده از شیر پاك كن تنها منحصر به پاك كردن آرایش خانم ها میباشد در حالی كه شیر پاك كن یك پاك كننده’ ایده آل برای پوست همه’ افراد می باشدوهیچ گونه محدودیت جنسی یا سنی ندارد.
مزیت شیر پاك كن بر صابون این است كه اسیدیته(PH)شیرپاك كن متناسب با اسیدیته’ پوست میباشد وتركیبات موجود در آن به گونه ای است كه به چربی های لایه’ شاخی آسیب نمیرساند.اما استفاده’ مكرر از صابون به عنوان پاك كننده’ صورت سبب خشكی پوست و در نتیجه بارزتر شدن چین و چروك های صورت میگردد.
استفاده از شیر پاك كن حد اقل دو مرتبه در روز توصیه میشود.البته بنا بر موقعیت شغلی و محیطی فرد ممكن است تعداد دفعات استفاده در روز بیشتر شود.
مثلا فردی كه در یك محیط آلوده در مركز شهر تهران شاغل است نسبت به یك خانم خانه دار كه در یك شهرستان كوچك با آب و هوای پاك زندگی میكند نیاز بیشتری به استفاده از شیر پاك كن دارد.
برای استفاده از شیر پاك كن بهتر است آن را با انگشت روی صورت مالیده و با حركات دورانی انگشت روی صورت ماساژ دهید سپس با آب صورت را آبكشی نمایید.
توجه نمایید كه هرگز نباید شیر پاك كن روی صورت بماند بلكه حتما باید با آب و یا تونیك مكمل خود شسته شود.
در خاتمه متذكر میشوم كه در انتخاب نوع شیر پاك كن دقت كافی بفرمایید.شیر پاك كن باید متناسب با نوع پوست شما(چرب،خشك یامختلط)و از ماركی مطمئن و مرغوب باشد.


آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات